Mistrzostwa Polski NW - Ultra Stilo!

Mistrzostwa Polski NW - Ultra Stilo!
Już po raz drugi zapraszamy do Stilo - na wyjątkową imprezę w wyjątkowe miejsce!

Niezmiernie miło Nam poinformować, że imprezie Ultra Stilo nadana została ranga Mistrzostw Polski!  https://elektronicznezapisy.pl/event/5684/signup.html

Do dyspozycji oddamy w Wasze ręce, a raczej nogi pętlę ok 21 km. Wygrywa ta osoba, która pokona jak najwięcej kilometrów w tym czasie. Mamy dwie kategorie: bieg oraz nordic walking.

Start zaplanowany jest na godzinę 4:30, tak aby uczestnicy znaleźli się na plaży podczas wschodu słońca. To wydaje nam się, jedna z nielicznych imprez z taką atrakcją.
 
Trasa podczas zawodów będzie się też zmieniała. Początkowo uczestnicy będą pokonywali pętlę 21 km, co się zmieni o godzinie 21:00, wtedy pętla będzie wynosiła już 11 km i tak będzie do 4:30
 
Nagrody również zapowiadają się ciekawie. Pierwsza trójka kobiet jak i mężczyzn, którzy pokonają największą liczbę kilometrów, otrzyma zegarki z GPS-em. Za największą liczbę kilometrów voucher o wartości 1000 zł do wykorzystania w Restauracji Ewa Zaprasza, otrzyma drużyna, która sumarycznie pokona największą liczbę kilometrów. Dodatkowo w niedzielę po dekoracji, odbędzie się loteria fantowa z atrakcyjnymi nagrodami takimi jak: namiot, rower minimum 21 calowy, zegarek z GPS.
 
Limit uczestników zapisy zamkną się przy 300 osobach opłaconych. Dodatkowo organizator dysponować będzie pulą 50 pakietów.

Copyright Ⓒ Nordic Walking Poland 2018