Gdańsk

13-05-2018

Informacje o imprezie

Uwaga: START NA TEJ IMPREZIE JEST DARMOWY!

Organizatorem tej imprezy jest Gdański Ośrodek Sportu
, czyli jednostka, która realizuje zadania Gminy Miasta Gdańsk z zakresu kultury fizycznej.

Gdańsk Sobieszewo to doskonały teren do marszu, gdzie po wyznaczonych w 2016 roku szlakach mozemy przemierzyć naprawdę wiele kilometrów. Przepiękne lasy, wydmowe otoczenie i brak nawału turystów, to główne zalety tego miejsca. Jak do tego dorzucimy szerokie plaże, to z pewnością to miejsce zostanie nam na długo w pamięci.

Miejsce: marsz Nordic Walking i bieg przełajowy odbędzie się na drogach leśnych w Gdańsku Sobieszewie. Biuro zawodów usytuowane będzie na końcu ul. Falowej. Tam też przewidziany jest parking dla zawodników.


Czas wkroczyć w rycerski cykl nordic walking i biegów przełajowych!

Były czasy, gdy ogień był ziemią, ziemia wodą, a woda powietrzem. Świat był jednością. Stał w miejscu, bez kierunków, bez dalekich planów, za to towarzyszył mu pokój i błoga stagnacja…
Tak zaczyna się fabuła, która towarzyszyć będzie Koronie Polski – czyli również dawnemu Pucharowi Bałtyku, Grand Prix Zachodniopomorskiego i Koronie Wielkopolski.

Spodziewajcie się intensywnej zabawy, rywalizacji na wielu poziomach i transparentnych zasad sędziowania :)

 

Program

PROGRAM RAMOWY:
09:00 – 10:30 Wydawanie pakietów startowych
10:40 – Otwarcie Imprezy,
10:45 - Rozgrzewka
11:00 – Start
13:30 – Dekoracja zwycięzców
14:00 – Zakończenie imprezy

Jak dojadę?


Biuro zawodów usytuowane będzie na końcu ul. Falowej. Tam też przewidziany jest parking dla uczestników. Dojazd na miejsce startu możliwy jest komunikacją miejską – linią autobusową 112 (należy wysiąść na przystanku Falowa) lub samochodem – parking przy ul. Falowej: współrzędne GPS 54.350760, 18.833817.

Cel charytatywny

Dzięki Wam zebralismy

64990,34 złW związku z brakiem opłat startowych na tej imprezie, będzie można wspomóc lokalną organizację pozarządową przez wrzucenie datku do puszki w miasteczku zawodów.

Pakiety startowe

Wygraj pakiet
w rywalizacji Endomondo

Każdy z uczestników otrzyma:


Pakiet startowy, medal, posiłek regeneracyjny, fotorelację, doskonale oznakowaną trasę, obsługę medyczną i mnóstwo sportowych emocji.

Dodatkowo do wygrania będą:


Statuetki za zajęte miejsca, zielone kartki za najlepszą technikę i punkty do klasyfikacji generalnej!

Trasa Zawodów

Copyright Ⓒ Nordic Walking Poland 2018