Gmina Kobylnica

02-06-2018

Filmy video

Informacje o imprezie

Organizatorem imprezy jest Gmina Kobylnica i Centrum Usług Wspólnych, które zajmuje się obsługą gminnej oświaty, gminną informatyką, kadrami i zamówieniami publicznymi.

Impreza odbędzie się w miejscowości Lubuń w gminie Kobylnica. Lubuń to malutka miejscowość o prawie 1000 letniej historii. Obecnie mieszka tam 217 osób i znajduje się tam bijące źródło krystalicznej wody. Lubuń otoczony jest ogromnymi połaciami lasów po których poprowadzona będzie trasa. Panuje tam cisza i spokój, a niebawem Lubuniem zawładną rycerze Korony Polski!

Spodziewajcie się intensywnej zabawy, rywalizacji na wielu poziomach i transparentnych zasad sędziowania :) 

W Kobylnicy czeka nas przede wszystkim marsz lub bieg przełajowy (w formie rajdu i zawodów) przepiękną trasą, przepyszny posiłek regeneracyjny, przepiękny pamiątkowy medal, wyjąkowe trofea dla najlepszych czy zdobywców zielonych kartek,, gra terenowa dla drużyny, rodziny i osób indywidualnych. Punkty zdobyte w rywalizacji dołączone będą do rywalizacji drużyn. Dodatkowo najmocniejszy zespół otrzyma miano zdobywcy miasta, a jego flaga będzie powiewać na mapie Korony do kolejnego obleżenia. Dodatkowo podczas zmagań na trasie wyłonimy najlepszą rodzinę - koniecznie zabierz ze sobą pociechy! Organizatorzy zapewnili również pamiątkową sesję z fotobudką, tak więc Twoje rozpoczęcie sezonu zostanie na wieki upamiętnione! Co więcej dzięki Twojemu udziałowi wesprzemy również lokalnie potrzebujące osoby, tylko w zeszłym roku zebraliśmy ponad 30 tys zł na cel charytatywny! Na zakończenie, punkty zdobyte podczas rywalizacji (według nowego rankingu MTB) pomogą Ci porównać swoją formę z innymi w ogólnym rankingu rozgrywanego w ramach Korony - Pucharu Polski w Nordic Walking, czy biegu przełajowym. Podczas całego dnia nasi profesjonalni sędziowie Nordic Walking Poland będą do Twojej dyspozycji! Chętnie pomogą i podpowiedzą ćwiczenia, które pomogą Ci skorygować i dopracować technikję do ideału.
Zbierz drużynę, zaproś rodzinę i dołącz do niesamowitej sportowej przygody z Koroną! :)

Czas wkroczyć w rycerski cykl nordic walking i biegów przełajowych!

Były czasy, gdy ogień był ziemią, ziemia wodą, a woda powietrzem. Świat był jednością. Stał w miejscu, bez kierunków, bez dalekich planów, za to towarzyszył mu pokój i błoga stagnacja…
Tak zaczyna się fabuła, która towarzyszyć będzie Koronie Polski – czyli również dawnemu Pucharowi Bałtyku, Grand Prix Zachodniopomorskiego i Koronie Wielkopolski.

Program

Program imprezy:
9:00 – otwarcie biura zawodów.
10:30 – zamknięcie biura zawodów.
10:00-10:45 – odprawa sędziowska.
11:00 – wspólna rozgrzewka i rozpoczęcie startów.
14:00 – dekoracja i zakończenie.

Jak dojadę?


Do Lubunia najprościej dostać się samochodem, ew. rowerem ze Słupska. Ze Słupska do Lubunia jest niecałe 16 km. PKSy nie kursują niestety w weekend.

Cel charytatywny

Dzięki Wam zebralismy

64990,34 złPakiety startowe

Wygraj pakiet
w rywalizacji Endomondo

Każdy z uczestników otrzyma:


Pakiet startowy, medal, posiłek regeneracyjny, fotorelację, doskonale oznakowaną trasę, obsługę medyczną i mnóstwo sportowych emocji.

Dodatkowo do wygrania będą:


Statuetki za zajęte miejsca, zielone kartki za najlepszą technikę i punkty do klasyfikacji generalnej!

Trasa Zawodów

Copyright Ⓒ Nordic Walking Poland 2018