Łeba

24-11-2018

Filmy video

Informacje o imprezie

Zapraszamy na WIELKI FINAŁ cyklu i Zabawę Andrzejkową!

Nadciąga wielki finał! Ostatnia impreza,na której można zdobyć aż 1200 punktów do klasyfikacji! Co oznacza, że jest to ostatnia i najlepsza szansa, aby podskoczyć jeszcze w klasyfikacji generalnej i zawalczyć o nagrody główne.

24 listopada odbędą się zawody i wieczorna zabawa andrzejkowa, a 25 listopada podsumowanie i wręczenie nagród za cały cykl.

Zapraszamy na weekendowy pobyt w Łebie - będzie się działo na sportowo :)

Tak ważnego wydarzenia w sezonie nie możesz przegapić!

Plażowe Mistrzostwa Polski w Nordic Walking, to wyjątkowa impreza sportowa, która odbędzie się późną jesienią na przepięknych terenach w okolicy Łeby. Trasa będzie prowadziła terenami leśnymi i będzie obejmowała tereny piaszczyste i pagórkowate.

Organizator: Zdrowotel Łeba

 

Program

Program imprezy:

9:00 – otwarcie biura zawodów.

10:30 – zamknięcie biura zawodów.

10:00-10:45 – odprawa sędziowska.

11:00 – wspólna rozgrzewka i rozpoczęcie startów.

14:00 – dekoracja i zakończenie.

Jak dojadę?


Komunikacją publiczną do Łeby najłatwiej jest dostać się przez Lębork. Z Trójmiasta, tak samo jak ze Słupska, można do Lęborka przyjechać SKMką, Regio lub TLK. W Lęborku pod dworcem do 21:00 stoją busiki prywatnych przewoźników, które odjeżdżają 2-3 razy w ciągu godziny i jadą bezpośrednio do Łeby.

W Łebie można poprosić kierowcę busa, by za dodatkową opłatą podjechał pod sam Zdrowotel, w innym wypadku z dworca należy kierować się na ul. Nadmorską, na której koncu znajduje się hotel. Do przejścia jest ok. 3 km. Poza sezonem taksówki w Łebie są rzadkością.

Jeśli planujemy podróż autem, najlepiej wpisać w nawigację Zdrowotel Łeba, lub ul Nadmorska 15/17.

Cel charytatywny

Dzięki Wam zebralismy

64990,34 złPakiety startowe

Wygraj pakiet
w rywalizacji Endomondo

Każdy z uczestników otrzyma:


Pakiet startowy, medal, obiad dwudaniowy w jadalni hotelu Zdrowotel Łeba oraz medal pamiątkowy, fotorelację, doskonale oznakowaną trasę, obsługę medyczną i mnóstwo sportowych emocji.

Dodatkowo do wygrania będą:


Copyright Ⓒ Nordic Walking Poland 2018