Żukowo

14-07-2018

Filmy video

Informacje o imprezie

Organizatorem imprezy jest Ośrodek Kultury i Sportu w Żukowie i Stowarzyszenie Turystyczne Kaszuby.

Impreza odbędzie się w miejscowości Małkowo w gminie Żukowo, które jest kolebką kaszubskiego haftu, a ten podziwiać będzie można na tradycyjnych strojach pań z Koła Gospodyń Wiejskich, które serwować będą lokalne smakołyki.

Spodziewajcie się intensywnej zabawy, rywalizacji na wielu poziomach i transparentnych zasad sędziowania :) 

W Żukowie czeka nas przede wszystkim marsz lub bieg przełajowy (w formie rajdu i zawodów) przepiękną trasą, przepyszny posiłek regeneracyjny, przepiękny pamiątkowy medal, wyjąkowe trofea dla najlepszych czy zdobywców zielonych kartek,, gra terenowa dla drużyny, rodziny i osób indywidualnych. Punkty zdobyte w rywalizacji dołączone będą do rywalizacji drużyn. Dodatkowo najmocniejszy zespół otrzyma miano zdobywcy miasta, a jego flaga będzie powiewać na mapie Korony do kolejnego obleżenia. Dodatkowo podczas zmagań na trasie wyłonimy najlepszą rodzinę - koniecznie zabierz ze sobą pociechy! Organizatorzy zapewnili również pamiątkową sesję z fotobudką, tak więc Twoje rozpoczęcie sezonu zostanie na wieki upamiętnione! Co więcej dzięki Twojemu udziałowi wesprzemy również lokalnie potrzebujące osoby, tylko w zeszłym roku zebraliśmy ponad 30 tys zł na cel charytatywny! Na zakończenie, punkty zdobyte podczas rywalizacji (według nowego rankingu MTB) pomogą Ci porównać swoją formę z innymi w ogólnym rankingu rozgrywanego w ramach Korony - Pucharu Polski w Nordic Walking, czy biegu przełajowym. Podczas całego dnia nasi profesjonalni sędziowie Nordic Walking Poland będą do Twojej dyspozycji! Chętnie pomogą i podpowiedzą ćwiczenia, które pomogą Ci skorygować i dopracować technikję do ideału.
Zbierz drużynę, zaproś rodzinę i dołącz do niesamowitej sportowej przygody z Koroną! :)

Czas wkroczyć w rycerski cykl nordic walking i biegów przełajowych!

Były czasy, gdy ogień był ziemią, ziemia wodą, a woda powietrzem. Świat był jednością. Stał w miejscu, bez kierunków, bez dalekich planów, za to towarzyszył mu pokój i błoga stagnacja…
Tak zaczyna się fabuła, która towarzyszyć będzie Koronie Polski – czyli również dawnemu Pucharowi Bałtyku, Grand Prix Zachodniopomorskiego i Koronie Wielkopolski.
 

Program

Program imprezy:

9:00 – otwarcie biura zawodów.

10:30 – zamknięcie biura zawodów.

10:00-10:45 – odprawa sędziowska.

11:00 – wspólna rozgrzewka i rozpoczęcie startów.

13:30 – dekoracja i zakończenie.

Jak dojadę?


Miejsce: Centrum Kultury i Sportu, ul. Pałacowa 92, Małkowo (gm. Żukowo).
Do Małkowa kursuje autobus Z i 126.

Cel charytatywny

Dzięki Wam zebralismy

64990,34 złTym razem ponownie wesprzemy potrzebującego strażaka - Wiesława Dolinę, który zachorował na stwardnienie zanikowe boczne. Wiesław podjął eksperymentalne leczenie w Akademii Medycznej w Olsztynie, które jest bardzo kosztowne.

Pakiety startowe

Wygraj pakiet
w rywalizacji Endomondo

Każdy z uczestników otrzyma:


Pakiet startowy, medal, posiłek regeneracyjny, fotorelację, doskonale oznakowaną trasę, obsługę medyczną i mnóstwo sportowych emocji.

Dodatkowo do wygrania będą:


Statuetki za zajęte miejsca, zielone kartki za najlepszą technikę i punkty do klasyfikacji generalnej!

Trasa Zawodów

Copyright Ⓒ Nordic Walking Poland 2018