Żukowo

22-09-2019

Filmy video

Informacje o imprezie

Organizatorem imprezy jest Ośrodek Kultury i Sportu w Żukowie.

Impreza odbędzie się w miejscowości Małkowo w gminie Żukowo, które jest kolebką kaszubskiego haftu, a ten podziwiać będzie można na tradycyjnych strojach pań z Koła Gospodyń Wiejskich, które serwować będą lokalne smakołyki.

Spodziewajcie się intensywnej zabawy, rywalizacji na wielu poziomach i transparentnych zasad sędziowania :) 

W Żukowie czeka nas przede wszystkim marsz lub bieg przełajowy (w formie rajdu i zawodów) przepiękna trasa, przepiękny pamiątkowy medalwyjąkowe trofea dla najlepszych czy zdobywców zielonych kartek.  Dodatkowo podczas zmagań na trasie wyłonimy najlepszą rodzinę - koniecznie zabierz ze sobą pociechy! Organizatorzy zapewnili również pamiątkową sesję z fotobudką, tak więc Twoje rozpoczęcie sezonu zostanie na wieki upamiętnione! Na zakończenie, punkty zdobyte podczas rywalizacji  pomogą Ci porównać swoją formę z innymi w ogólnym rankingu rozgrywanego w ramach Korony - Pucharu Polski w Nordic Walking, czy biegu przełajowym. Podczas całego dnia nasi profesjonalni sędziowie Nordic Walking Poland będą do Twojej dyspozycji! Chętnie pomogą i podpowiedzą ćwiczenia, które pomogą Ci skorygować i dopracować technikję do ideału.
Zbierz drużynę, zaproś rodzinę i dołącz do niesamowitej sportowej przygody z Koroną! :)
Czas wkroczyć w rycerski cykl nordic walking i biegów przełajowych!

Były czasy, gdy ogień był ziemią, ziemia wodą, a woda powietrzem. Świat był jednością. Stał w miejscu, bez kierunków, bez dalekich planów, za to towarzyszył mu pokój i błoga stagnacja…
Tak zaczyna się fabuła, która towarzyszyć będzie Koronie Polski – czyli również dawnemu Pucharowi Bałtyku, Grand Prix Zachodniopomorskiego i Koronie Wielkopolski.
 

Program

Program imprezy:
9:00 – otwarcie biura zawodów.
10:30 – zamknięcie biura zawodów.
10:00-10:45 – odprawa sędziowska.
11:00 – wspólna rozgrzewka i rozpoczęcie startów.
13:30 – dekoracja i zakończenie.

Jak dojadę?


Miejsce: Park Jeziorko przy ul. Książąt Pomorskich w Żukowie

Cel charytatywny

Dzięki Wam zebralismy

64990,34 złPakiety startowe

Wygraj pakiet
w rywalizacji Endomondo

Każdy z uczestników otrzyma:


Pakiet startowy, medal, posiłek regeneracyjny, fotorelację, doskonale oznakowaną trasę, obsługę medyczną i mnóstwo sportowych emocji.

Dodatkowo do wygrania będą:


Statuetki za zajęte miejsca, zielone kartki za najlepszą technikę i punkty do klasyfikacji generalnej!

Copyright Ⓒ Nordic Walking Poland 2018