PROGRAM IMPREZY NA ŻYWO:
PROGRAM MINUTOWY
9:15 – 12:00 Biuro Zawodów – zawodnicy wpuszczani do Biura 10 minut przed startem
9:15 Oficjalne otwarcie rozpoczęte występem Sygnalistów Myśliwskich (transmisja live online)
9:15 – 12:00 Rozgrzewka oraz odprawa sędziowska kijów przed każdym startem
9:30 – 12:00 starty zawodników co 10 minut, WEDŁUG KATEGORII WIEKOWYCH
9:30 Foto-budka
10:10 Rozciąganie co 20 minut
12:30 Starty dzieci na dystansie około 200m
12:45 Pokaz walki wojów i rycerzy
13:00 Dekoracja zawodników Biegaczy oraz NW 21km
13:15 Dekoracja zawodników NW 10km
13:30 Dekoracja zawodników NW 5km
14:00 Oficjalne zakończenie (transmisja live online)
Zapisy ogólne:
https://koronapolskinw.pl/zapisz-sie/lubasz-2021
Jeśli bierzecie udział w oblężeniu online - nie musicie robić nic poza zapisaniem się i uiszczeniem opłaty startowej
Jeśli chcecie wziąć udział w imprezie na żywo musicie:
1. Zapisać się poprzez formularz ogólny https://koronapolskinw.pl/zapisz-sie/lubasz-2021 oraz opłacić start
UWAGA! Jeśli zapisaliście się wcześniej i chcecie opłacić start oto co musicie zrobic:
Należy zalogować się na konto z którego się zapisaliście, wejśc w ten link
https://koronapolskinw.pl/zapisz-sie/applications/lubasz-2021 , znaleźć swoje imię i nazwisko, zaznaczyć przy nim kropeczkę po prawej stronie i nad tabelką z uczestnikami kilknąć "opłać zaznaczonych" - wtedy system przekieruje Was do pośrednika płatności :)
2. Zapoznajemy się z rozpiską godzinową startów na żywo (należy stawić się na miejscu 10 minut przed przypisaną do dystansu i kategorii wiekowej godziną):
9:30 21 km
9:40 21 km
9:50 10km 10 NAJSZYBSZYCH KOBIET I MĘŻCZYZN Z POPRZEDNICH ZAWODÓW (lista znajduje się poniżej)
10:00 10km K I M wiek do 40
10:10 10km K I M wiek 40-49
10:20 10km K I M wiek. 50-59
10:30 10km K I M wiek 60+
10:40 BIEG
10:50 5km 10 NAJSZYBSZYCH KOBIET I MĘŻCZYZN Z POPRZEDNICH ZAWODÓW (lista znajduje się poniżej)
11:00 5km K I M wiek 18-39
11:10 5km K I M wiek 40-49
11:20 5km K I M wiek 40-49
11:30 5km K I M wiek 40-49
11:40 5km K I M wiek 50-59
11:50 5km K I M wiek 60+
12:00 5km RAJD, OSOBY NIEPEŁNOSPRAWNE, DZIECI DO 18 ROKU ŻYCIA
LISTA NAJLEPSZYCH ZAWODNIKÓW Z POPRZEDNICH ZAWODÓW:
10 KM KOBIETY:
1. Krystyna Królikowska
2. Aleksandra Ostrochalska
3. Mirela Lejkowska
4. Beata Wołk
5. Ludwiczak Andżelika
6. Barbara Drewnowska
7. Tetiana Klaban
8.Dominika Skowrońska
9. Katarzyna Wojciechowska
10. DOROTA KRAWCZYK
10 KM MĘŻCZYŹNI:
1. Adam Kuźmicz
2. Maciej Kłos
3. Andrzej Wasilewski
4. Radosław Jastak
5. Franciszek Czekajło
6. GRZEGORZ NAKONIECZNY
7. Szymon Sypniewski
8. Paweł Chojnacki
9. Piotr Staniewski
10. Paweł Połubiak
5 KM KOBIETY:
1. ANNA WAWRZYNIAK
2. MARZENA SPYCHAŁA
3. IZABELA OKRZESIK-FRĄCKOWIAK
4. EMILIA KWIDZIŃSKA
5. Danuta Słodowa-Rychlewska
6. Urszula Wojtczak
7. Małgorzata Masłyk
8. IWONA MAŚLANKA
9. Danuta Krycka
10. Karolina Kędzierska
5 KM MĘŻCZYŹNI:
1. JAN PARZYBUT
2. ROMAN FRĄCKOWIAK
3. LESŁAW SPYCHAŁA
4. DARIUSZ PIĄTEK
5. Henryk Szamotulski
6. GRZEGORZ KRUGIOŁKA
7. Toporek Rafał
8. Maciej Gudzio
9. ANDRZEJ WIETRZYCKI
10. Tomczyk Edward
3. Pobieramy dokumentację (ankieta+zgody) -
dostępne tutaj następnie ją drukujemy, wypełniamy i szykujemy by zabrać ze sobą na imprezę.
5. 10 MINUT PRZED GODZINĄ STARTU USTAWIAMY SIĘ PRZY OZNACZONYM PUNKCIE ZBIÓRKI
6. Miasteczko będzie działać na zasadzie stacji:
- Powitanie
- Dezynfekcja + Mapa Miasteczka + Zasady Sędziowania
- Punkt Zbiórki max. 10 minut przed startem!! - prosimy o załatwienie toalety oraz zabrania wszystkich potrzebnych rzeczy przed ustawieniem się w punkcie. Gdy wejdziemy na "odprawę" nie będzie można się cofnąć.
- Biuro zawodów - dokumenty + chip
- Depozyt
- Krótka rozgrzewka dla każdej grupy osób co 10 minut
- Odprawa Sędziowska
- Start
- Meta
- Zwrot Chipów
- Pakiety wraz z medalem
- Rozciąganie
- Fotobudka
- Atrakcje w miasteczku zawodów
- Nagrodzenie najlepszych zawodników i rodzin
Co 20 minut, rozpoczynając od godz. 10:00 zapraszamy do stretchingu oraz rozciągania!
WAŻNE!
Jeśli wyrażasz chęć otrzymania wideoanalizy z zawodów – musisz potwierdzić chęć jej otrzymania mailowo na adres sedzia@nordicwalkingpoland.pl (podając przy tym swój numerek startowy, godzinę startu, nazwisko oraz kolor koszulki - ew. element charakterystyczny ubioru), a my w ciągu dwóch tygodni umawiamy się z Tobą na konkretny termin spotkania poprzez platformę zoom z uwagami, poradami oraz ćwiczeniami.
KRÓTKI DYSTANS - 5 KM (1 PĘTLA)
ŚREDNI DYSTANS - 10 KM (2 PĘTLE)
DŁUGI DYSTANS - 20 KM (4 PĘTLE)
Program Imprezy Wirtualnej
Rycerze oblężający miasto zdalnie, mogą przesłać zaliczenie oblężenia (uśmiechnięte zdjęcie lub zrzut ekranu z aplikacji do aktywności fizycznej) na maila korona@nordicwalkingpoland.pl lub wstawić w komenatrzu pod postem otwierającym oblężenie. Mają na to czas do końca weekendu w którym odbywa się impreza, czyli do końca niedzieli 22.08
Jeśli jesteś zainteresowany Wideoanalizą – w ciągu tygodnia od oblężenia, przesyłasz nam filmik przedstawiający Twoją technikę marszu na maila sedzia@nordicwalkingpoland.pl a my w ciągu dwóch tygodni umawiamy się z Tobą na konkretny termin spotkania poprzez platformę zoom z uwagami, poradami oraz ćwiczeniami.