Fundacja Chodzezkijami.pl

Fundacja Chodzezkijami.pl powstała we wrześniu 2015 roku jako owoc działań na rzecz rozwoju nordic walking w Polsce. Obecnie Fundacja Chodzezkijami.pl to zgrany, młody i energiczny zespół profesjonalistów, który może pochwalić się nie lada doświadczeniem i wieloma osiągnięciami.

Zakres działania Fundacji Chodzezkijami.pl jest bardzo szeroki – prowadzimy szkolenia dla instruktorów, warsztaty. treningi indywidualne i grupowe, znakujemy trasy leśne, prowadzimy rajdy i eventy promujące nordic walking, na których bezpłatnie rozdajemy profesjonalne kije (np. Powiatowe Spacery po Zdrowie w powiecie kutnowskim).

Nasza fundacja jako jedyna w Polsce współpracuje z organizacją World Original Nordic Walking Federation z siedzibą w Finlandii założoną przez twórcę tej dyscypliny - Marko Kantanevę. W lutym 2012 r. byliśmy organizatorem seminarium z jego udziałem, które odbyło się na terenie Gdyni.

Fundacja Chodzezkijami.pl jest również wyłącznym właścicielem portalu www.chodzezkijami.pl, będącego największym serwisem o tej tematyce w Polsce (średnio 20 tysięcy odwiedzin miesięcznie). Prowadzenie tego portalu wymusza konieczność współpracy z największymi podmiotami Nordic Walking w Polsce, a także poza jej granicami.

Copyright Ⓒ Nordic Walking Poland 2018