Marsz Po Zdrowie

Jedna z największych grup fitness Nordic Walking w Polsce. Jako pierwsi w kraju utworzyli regularne treningi biegowe z kijami oraz połączyli marsze z kijami z różnorodnymi formami treningu outdoorowego (Fitness Walking) - Zdrowy Kręgosłup, Pilates, Crossfit czy trening funkcjonalny. Treningi z nimi to nie tylko ciężka zdrowotno- treningowa harówka, ale również doskonalenie techniki do perfekcji i niesamowita sportowa przygoda.

Jak magnes przyciągają pozytywnie zakręcone osoby, które możesz spotkać nie tylko podczas regularnych treningów w całym Poznaniu, ale również na niesamowitych Aktywnych Wyprawach po Zdrowie, organizowanych w ciągu całego roku, lokalnych i ogólnopolskich projektach prozdrowotnych tj. Trener Senioralny, Korona Wielkopolski, obecnie Korona Polski.

Z związku z bogatym doświadczeniem trenerskim z przyjemnością dzielą się nim podczas prowadzonych kursów instruktora czy sędziego Nordic Walking, wyznaczając trendy oraz innowacje w świecie dwóch kijów i treningu na świeżym powietrzu.

Więcej informacji na www.MarszPoZdrowie.pl

Copyright Ⓒ Nordic Walking Poland 2018