Lista uczestników

Wszyscy zawodnicy
Opłaceni zawodnicy
Nieopłaceni zawodnicy

Lp

Imię i Nazwisko

Miejscowość

Dystans

Drużyna

Oznacz do opłacenia

Lista uczestników

1

Bożena Szulc-Andrzejczak

Skwierzyna

ONLINE - Nordic

Niezrzeszony

Opłacone

Bożena Szulc-Andrzejczak

Opłacone

2

Katarzyna Rybacka

Gorzów Wielkopolski

ONLINE - Nordic

Niezrzeszony

Opłacone

Katarzyna Rybacka

Opłacone

3

MARIUSZ MAJKRZAK

SUCHA BESKIDZKA

ONLINE - Nordic

Niezrzeszony

Opłacone

MARIUSZ MAJKRZAK

Opłacone

4

Andrii Steklov

Kiev

ONLINE - Nordic

Stickbugs Walki

Opłacone

Andrii Steklov

Opłacone

5

Kateryna Chernikova

Kyiv

ONLINE - Nordic

Stickbugs Walki

Opłacone

Kateryna Chernikova

Opłacone

6

Olena Chernikova

Киев

ONLINE - Nordic

Stickbugs Walki

Opłacone

Olena Chernikova

Opłacone

7

Hanna Harnets

Iwonicz-zdrój

ONLINE - Nordic

ONWF National c

Opłacone

Hanna Harnets

Opłacone

8

Bezega Snezhana

Kharkiv

ONLINE - Nordic

ONWF National c

Opłacone

Bezega Snezhana

Opłacone

9

Marcel Ograszko

Wierzonka

Marsz i bieg dl

Niezrzeszony

Marcel Ograszko

10

Janusz Cetera

Dziwnówek

ONLINE - NW 5 k

Niezrzeszony

Opłacone

Janusz Cetera

Opłacone

11

Danuta Krycka

Szczecin

Nordic Walking

Ekspedycja Nord

Opłacone

Danuta Krycka

Opłacone

12

Grażyna Szarejko

Poznań

Nordic Walking

Nordic Walking

Opłacone

Grażyna Szarejko

Opłacone

13

Honorata Mazur

Wągrowiec

Nordic Walking

Niezrzeszony

Opłacone

Honorata Mazur

Opłacone

14

Małgorzata Chwalisz

Łomnica

ONLINE - Nordic

Zasapani Hydro

Opłacone

Małgorzata Chwalisz

Opłacone

15

JOANNA SULEJA

STARGARD

Nordic Walking

Niezrzeszony

Opłacone

JOANNA SULEJA

Opłacone

16

Maciej Olszański

Poznań

Nordic Walking

Niezrzeszony

Opłacone

Maciej Olszański

Opłacone

17

Michael Williams

Gołuchów

Nordic Walking

Kijkomaniacy PP

Michael Williams

18

Sabina Kucyj-Hadryś

Pleszew

Nordic Walking

Kijkomaniacy PP

Sabina Kucyj-Hadryś

19

Beniamin Rozczyński

luboń

Bieg przełajow

Niezrzeszony

Opłacone

Beniamin Rozczyński

Opłacone

20

Urszula Balcerek

Poznań

Nordic Walking

Nordic Walking

Opłacone

Urszula Balcerek

Opłacone

21

Małgorzata Pałubicka

Lubasz

Nordic Walking

Nordic Walking

Opłacone

Małgorzata Pałubicka

Opłacone

22

Marcin Mucha

Pawłówek

Nordic Walking

Łączą nas Pa

Opłacone

Marcin Mucha

Opłacone

23

Beata Rączka

Śmieszkowo

Nordic Walking

Nordic Walking

Beata Rączka

24

Grzegorz Rączka

Śmieszkowo

Nordic Walking

Nordic Walking

Opłacone

Grzegorz Rączka

Opłacone

25

Milena Ograszko

Wierzonka

Marsz i bieg dl

Niezrzeszony

Milena Ograszko

26

Maciej Ograszko

Wierzonka

Marsz i bieg dl

Niezrzeszony

Opłacone

Maciej Ograszko

Opłacone

27

Ewa ŚWIERCZ

Dobra

Nordic Walking

Ekspedycja Nord

Opłacone

Ewa ŚWIERCZ

Opłacone

28

Jarosław Jarych

Poznań

Nordic Walking

Niezrzeszony

Opłacone

Jarosław Jarych

Opłacone

29

Katarzyna Szpilman

Gdynia

ONLINE - Nordic

ESJA TEAM

Katarzyna Szpilman

30

Magdalena Sosnowska

Trzemeszno

Nordic Walking

Kijkowe Trzemes

Opłacone

Magdalena Sosnowska

Opłacone

31

Marta Zdanowicz

Słupsk

ONLINE - Nordic

Dwa Kije Słups

Opłacone

Marta Zdanowicz

Opłacone

32

gajewskieugeniusz2@gmail. Gajewski

Gorzów Wielkopolski

Nordic Walking

MIASTO GORZÓW

Opłacone

gajewskieugeniusz2@gmail. Gajewski

Opłacone

33

WIKTORIA KENSOWSKA-MANTHEI

Poznań

Nordic Walking

Marsz Po Zdrowi

Opłacone

WIKTORIA KENSOWSKA-MANTHEI

Opłacone

34

Magdalena Kietrys-Jankowska

Komorniki

Nordic Walking

Marsz Po Zdrowi

Opłacone

Magdalena Kietrys-Jankowska

Opłacone

35

Edward Tomczyk

Poznań

Nordic Walking

Marsz Po Zdrowi

Opłacone

Edward Tomczyk

Opłacone

36

Renata Żabko

Poznań

Nordic Walking

Niezrzeszony

Opłacone

Renata Żabko

Opłacone

37

Dariusz Boruczyński

Police

Nordic Walking

Niezrzeszony

Opłacone

Dariusz Boruczyński

Opłacone

38

Kasia Wilkowska

Poznań

Nordic Walking

Niezrzeszony

Opłacone

Kasia Wilkowska

Opłacone

39

Wojciech Cholewiński

Murowana Goślina

Nordic Walking

Niezrzeszony

Opłacone

Wojciech Cholewiński

Opłacone

40

Maciej Banaszkiewicz

Trzcianka

ONLINE - Nordic

Fabryka Nordica

Opłacone

Maciej Banaszkiewicz

Opłacone

41

Małgorzata Banaszkiewicz

Trzcianka

ONLINE - Nordic

Fabryka Nordica

Opłacone

Małgorzata Banaszkiewicz

Opłacone

42

Tymoteusz Krzemień

Poznań

Marsz i bieg dl

Niezrzeszony

Opłacone

Tymoteusz Krzemień

Opłacone

43

Krzysztof Krzemień

Poznań

Nordic Walking

Nordic Walking

Opłacone

Krzysztof Krzemień

Opłacone

44

Stanisław Zawisła

Plewiska

Nordic Walking

Marsz Po Zdrowi

Opłacone

Stanisław Zawisła

Opłacone

45

NIEAleksandra NIEMaliniak

Oborniki Śląskie

NW 5 km dzieci

Oborygeni

Opłacone

NIEAleksandra NIEMaliniak

Opłacone

46

Urszula Fiedler-Maliniak

Oborniki Śląskie

Nordic Walking

Oborygeni

Opłacone

Urszula Fiedler-Maliniak

Opłacone

47

Bożena Wiśniewska

POLKOWICE

Nordic Walking

KGHM METRACO PO

Opłacone

Bożena Wiśniewska

Opłacone

48

Marek Menzel

Poznań

Nordic Walking

Marsz Po Zdrowi

Opłacone

Marek Menzel

Opłacone

49

Weronika Siedlecka

Margonin

Nordic Walking

Aktywny Margoni

Opłacone

Weronika Siedlecka

Opłacone

50

ANNA TOMASZEWSKA

POZNAŃ

Nordic Walking

TEAM LIPTON

Opłacone

ANNA TOMASZEWSKA

Opłacone

51

Liliana Zachciał

Oborniki

Nordic Walking

Namaste Obornik

Opłacone

Liliana Zachciał

Opłacone

52

Agata Bednarek

Mielno

Marsz i bieg dl

Marsz Po Zdrowi

Opłacone

Agata Bednarek

Opłacone

53

Izabela Okrzesik - Frąckowiak

Wieleń

Nordic Walking

Ekspedycja Nord

Opłacone

Izabela Okrzesik - Frąckowiak

Opłacone

54

Roman Frąckowiak

Wieleń

Nordic Walking

Ekspedycja Nord

Opłacone

Roman Frąckowiak

Opłacone

55

DOROTA OWCZAREK

Swarzędz

Nordic Walking

Marsz Po Zdrowi

Opłacone

DOROTA OWCZAREK

Opłacone

56

Elżbieta Kaźmierska-Smela

Oborniki

Nordic Walking

Niezrzeszony

Opłacone

Elżbieta Kaźmierska-Smela

Opłacone

57

Ewa Wicherek

Oborniki

Nordic Walking

Niezrzeszony

Opłacone

Ewa Wicherek

Opłacone

58

Renata Madoń

Oborniki

Nordic Walking

Niezrzeszony

Opłacone

Renata Madoń

Opłacone

59

Żaneta Janowska

Oborniki

Nordic Walking

Niezrzeszony

Opłacone

Żaneta Janowska

Opłacone

60

Krzysztof Wieczorek

Dębe

Nordic Walking

Nordic Walking

Opłacone

Krzysztof Wieczorek

Opłacone

61

Maria Ułasewicz

Lubasz

Nordic Walking

Nordic Walking

Opłacone

Maria Ułasewicz

Opłacone

62

Michał Blaszka

Rokietnica

NW 5 km osoby n

Nordic Walking

Opłacone

Michał Blaszka

Opłacone

63

Adam Kończak

POLKOWICE

Nordic Walking

KGHM METRACO PO

Opłacone

Adam Kończak

Opłacone

64

Zygmunt Zmysłowski

Lubasz

Nordic Walking

Nordic Walking

Opłacone

Zygmunt Zmysłowski

Opłacone

65

Joanna Kupka

Krucz

Nordic Walking

Nordic Walking

Opłacone

Joanna Kupka

Opłacone

66

Ewa Mader-Wnęk

Kłodzko

Nordic Walking

Niezrzeszony

Opłacone

Ewa Mader-Wnęk

Opłacone

67

Marta Rogowska

Poznań

Nordic Walking

Nordic Walking

Opłacone

Marta Rogowska

Opłacone

68

Izabela Łacka

Poznań

Nordic Walking

Niezrzeszony

Izabela Łacka

69

Renata Bober

Poznań

Nordic Walking

UKS GIMNAZJON S

Opłacone

Renata Bober

Opłacone

70

Iwona Chwiałkowska

Oborniki

Nordic Walking

Namaste Obornik

Opłacone

Iwona Chwiałkowska

Opłacone

71

Karolina Młodożyńska

Oborniki

Nordic Walking

Namaste Obornik

Opłacone

Karolina Młodożyńska

Opłacone

72

Marcin Rosak

Zielona Góra

Nordic Walking

KS trenujenordi

Opłacone

Marcin Rosak

Opłacone

73

Danuta Postek

Poznań

Nordic Walking

Marsz Po Zdrowi

Opłacone

Danuta Postek

Opłacone

74

Anna Stencel

Oborniki

Nordic Walking

Niezrzeszony

Opłacone

Anna Stencel

Opłacone

75

Mariola Kędzia

Kiekrz

Nordic Walking

Niezrzeszony

Mariola Kędzia

76

Anita Hoffmann-Rosa

Poznań

NW 5 km osoby n

Nordic Walking

Opłacone

Anita Hoffmann-Rosa

Opłacone

77

Paweł Wędrychowski

Złotniki

Nordic Walking

UKS GIMNAZJON S

Opłacone

Paweł Wędrychowski

Opłacone

78

Agata Wrotecka

Poznań

Nordic Walking

Nordic Walking

Opłacone

Agata Wrotecka

Opłacone

79

Marek Jankowski

Poznań

Bieg przełajow

TEAM LIPTON

Opłacone

Marek Jankowski

Opłacone

80

Monika Pachowicz

Margonin

Nordic Walking

Aktywny Margoni

Opłacone

Monika Pachowicz

Opłacone

81

Krzysztof Zawadzki

zielona gora

Nordic Walking

Niezrzeszony

Opłacone

Krzysztof Zawadzki

Opłacone

82

Tomasz Nowaczyk

Gniezno

Nordic Walking

Marsz Po Zdrowi

Opłacone

Tomasz Nowaczyk

Opłacone

83

Artur Bombelczyk

Czarnków

Bieg przełajow

KAMA RUN Czarnk

Opłacone

Artur Bombelczyk

Opłacone

84

Marzena Stankowska

Trzemeszno

Nordic Walking

Kijkowe Trzemes

Opłacone

Marzena Stankowska

Opłacone

85

Agnieszka Blatkiewicz

Gorzów Wlkp.

NW 5 km osoby n

Stal Gorzów

Opłacone

Agnieszka Blatkiewicz

Opłacone

86

Renata Jędrasiak

LUBIN

Nordic Walking

KGHM METRACO PO

Opłacone

Renata Jędrasiak

Opłacone

87

Magdalena Klaczyk

Borek Wielkopolski

Nordic Walking

Kijowe babki

Opłacone

Magdalena Klaczyk

Opłacone

88

Maria Szymczak

Borek Wielkopolski

Nordic Walking

Kijowe babki

Opłacone

Maria Szymczak

Opłacone

89

Grażyna Wira

Borek Wlkp

Nordic Walking

Kijowe babki

Opłacone

Grażyna Wira

Opłacone

90

Gertruda Klebaniec

Borek Wlkp

Nordic Walking

Kijowe babki

Opłacone

Gertruda Klebaniec

Opłacone

91

Zdzisława Adamiak

Borek Wlkp

Nordic Walking

Kijowe babki

Opłacone

Zdzisława Adamiak

Opłacone

92

Danuta Łabędzka

Borek Wlkp

Nordic Walking

Kijowe babki

Opłacone

Danuta Łabędzka

Opłacone

93

roza1954@gmail.com||@__. Michalewicz

Borek Wielkopolski

Nordic Walking

Kijowe babki

Opłacone

roza1954@gmail.com||@__. Michalewicz

Opłacone

94

Maria WIRA

Borek Wielkopolski

Nordic Walking

Kijowe babki

Opłacone

Maria WIRA

Opłacone

95

Teresa Grygorowicz

LUBIN

Nordic Walking

KGHM METRACO PO

Opłacone

Teresa Grygorowicz

Opłacone

96

Lonia Łabenda

Rokietnica

Nordic Walking

Nordic Walking

Opłacone

Lonia Łabenda

Opłacone

97

Joanna Wojciechowska

Promnice

Nordic Walking

Niezrzeszony

Opłacone

Joanna Wojciechowska

Opłacone

98

Grzegorz Wojciechowski

Promnice

Nordic Walking

Saint Gobain Sq

Opłacone

Grzegorz Wojciechowski

Opłacone

99

Maria Karpińska

Poznań

Nordic Walking

Niezrzeszony

Opłacone

Maria Karpińska

Opłacone

100

Zofia Bednarska

Poznań

Nordic Walking

Niezrzeszony

Opłacone

Zofia Bednarska

Opłacone

101

Józef Bednarski

Poznań

Nordic Walking

Niezrzeszony

Opłacone

Józef Bednarski

Opłacone

102

Dorota Górska

Bezrzecze

ONLINE - Nordic

Niezrzeszony

Opłacone

Dorota Górska

Opłacone

103

Agnieszka Gawel-Wrobel

Miekowo

Nordic Walking

Niezrzeszony

Opłacone

Agnieszka Gawel-Wrobel

Opłacone

104

Angelika Gościniak

Pleszew

ONLINE - Nordic

Kijkomaniacy PP

Opłacone

Angelika Gościniak

Opłacone

105

Artur Pigłas

Murowana Goślina

Nordic Walking

Niezrzeszony

Opłacone

Artur Pigłas

Opłacone

106

Joanna Napierała

Suchy Las

Nordic Walking

UKS GIMNAZJON S

Opłacone

Joanna Napierała

Opłacone

107

Adam Barłożek

Ciszkowo

Nordic Walking

Nordic Walking

Opłacone

Adam Barłożek

Opłacone

108

Kalina Wiśniewska

Owińska

Nordic Walking

Niezrzeszony

Opłacone

Kalina Wiśniewska

Opłacone

109

Ewa Niedźwiedź

Kalisz Pomorski

Nordic Walking

Błyskawice N W

Opłacone

Ewa Niedźwiedź

Opłacone

110

Łukasz Polak

Oborniki Śląskie

Nordic Walking

Oborygeni

Opłacone

Łukasz Polak

Opłacone

111

Aleksandra Olejniczak

Trzemeszno

NW 5 km dzieci

Kijkowe Trzemes

Opłacone

Aleksandra Olejniczak

Opłacone

112

Jacek Witucki

Poznań

Nordic Walking

Niezrzeszony

Opłacone

Jacek Witucki

Opłacone

113

KASIA KUJAWA

MYCIELIN 51

ONLINE - Nordic

Kijkomaniacy PP

Opłacone

KASIA KUJAWA

Opłacone

114

Franciszek Czekajło

Drezdenko

Nordic Walking

Niezrzeszony

Opłacone

Franciszek Czekajło

Opłacone

115

Eliza Majchrzak

Kalisz Pomorski

Nordic Walking

Błyskawice N W

Opłacone

Eliza Majchrzak

Opłacone

116

Marek Chłodnicki

Poznań

Nordic Walking

Marsz Po Zdrowi

Opłacone

Marek Chłodnicki

Opłacone

117

Barbara Janik

Piła

ONLINE - Bieg p

Zasapani Hydro

Opłacone

Barbara Janik

Opłacone

118

Maciej Janik

Piła

ONLINE - Nordic

Zasapani Hydro

Opłacone

Maciej Janik

Opłacone

119

BOGDAN GRYGOROWICZ

LUBIN

Nordic Walking

KGHM METRACO PO

Opłacone

BOGDAN GRYGOROWICZ

Opłacone

120

Kamila Kolberg

Zieleń

Nordic Walking

Kijkowe Trzemes

Opłacone

Kamila Kolberg

Opłacone

121

Ewa Ewertowska

Poznań

Nordic Walking

Nordic Walking

Opłacone

Ewa Ewertowska

Opłacone

122

Julita Kozłowska

Sieraków

NW 5 km osoby n

Niezrzeszony

Opłacone

Julita Kozłowska

Opłacone

123

Barbara Sakowicz

Czarnków

NW 5 km osoby n

Nordic Walking

Opłacone

Barbara Sakowicz

Opłacone

124

Jan Parzybut

Pniewy

Nordic Walking

Postep Pniewy T

Opłacone

Jan Parzybut

Opłacone

125

Zbigniew Huzakowski

Toruń

Nordic Walking

Niezrzeszony

Zbigniew Huzakowski

126

Mariusz Górny

POZNAŃ

Nordic Walking

Marsz Po Zdrowi

Opłacone

Mariusz Górny

Opłacone

127

Jolanta Wicher

Lubasz

Bieg przełajow

Nordic Walking

Opłacone

Jolanta Wicher

Opłacone

128

ALBERT SKIERŚ

ZIELONA GÓRA

Nordic Walking

ZAMACH W SMOLE�

ALBERT SKIERŚ

129

Marysia Garsztka

Poznań

Nordic Walking

Marsz Po Zdrowi

Opłacone

Marysia Garsztka

Opłacone

130

Katarzyna Krajdocha

Międzyrzecz

Nordic Walking

Niezrzeszony

Opłacone

Katarzyna Krajdocha

Opłacone

131

Iwona Wieruszewska

Poznań

Nordic Walking

Niezrzeszony

Opłacone

Iwona Wieruszewska

Opłacone

132

Damian Abramowicz

Kalisz

ONLINE - Nordic

Niezrzeszony

Opłacone

Damian Abramowicz

Opłacone

133

Zosia Zimniak

Ostrów Wielkopolski

Marsz i bieg dl

Niezrzeszony

Opłacone

Zosia Zimniak

Opłacone

134

Filip Zimniak

Ostrów Wielkopolski

Marsz i bieg dl

Niezrzeszony

Opłacone

Filip Zimniak

Opłacone

135

Włodzimierz Kuczyński

Oborniki

Nordic Walking

Nordic Walking

Opłacone

Włodzimierz Kuczyński

Opłacone

136

Agnieszka Kędzierska

Trzemeszno

Nordic Walking

Kijkowe Trzemes

Opłacone

Agnieszka Kędzierska

Opłacone

137

Grażyna Smarszcz

Lębork

Nordic Walking

LĘBORSKIE LWY

Opłacone

Grażyna Smarszcz

Opłacone

138

Sylwia Udzik

Lubasz, Czarnkowsko-trzcianecki, WIELKOPOLSKIE

Nordic Walking

Nordic Walking

Opłacone

Sylwia Udzik

Opłacone

139

Justyna Kowalczyk

Dobra Nadzieja

Nordic Walking

Kijkomaniacy PP

Opłacone

Justyna Kowalczyk

Opłacone

140

Daria Chrzanowska

Wrocław

Nordic Walking

Niezrzeszony

Opłacone

Daria Chrzanowska

Opłacone

141

Monika Nowaczyk

Pleszew

Nordic Walking

Kijkomaniacy PP

Opłacone

Monika Nowaczyk

Opłacone

142

Lidia Nowaczyk

Pleszew

ONLINE - Nordic

Kijkomaniacy PP

Opłacone

Lidia Nowaczyk

Opłacone

143

Anna Bruzi

Pleszew

ONLINE - Nordic

Kijkomaniacy PP

Opłacone

Anna Bruzi

Opłacone

144

Eugeniusz Fengier

Zielona Łąka

Nordic Walking

Kijkomaniacy PP

Opłacone

Eugeniusz Fengier

Opłacone

145

Tadeusz Berger

Poznań

Nordic Walking

Marsz Po Zdrowi

Opłacone

Tadeusz Berger

Opłacone

146

Dorota Krawczyk

Piła

Nordic Walking

Niezrzeszony

Opłacone

Dorota Krawczyk

Opłacone

147

Daria Łukasik

Swarzędz

Nordic Walking

DomData Team

Opłacone

Daria Łukasik

Opłacone

148

Wiesław Smarszcz

Lębork

Nordic Walking

LĘBORSKIE LWY

Opłacone

Wiesław Smarszcz

Opłacone

149

Kacper Brążkowski

Annowo

Marsz i bieg dl

Niezrzeszony

Opłacone

Kacper Brążkowski

Opłacone

150

Paweł Chojnacki

Mierzyn

Nordic Walking

Ekspedycja Nord

Opłacone

Paweł Chojnacki

Opłacone

151

Renata Kwarta

Czerwonak

Nordic Walking

Niezrzeszony

Opłacone

Renata Kwarta

Opłacone

152

Piotr Kwarta

Czerwonak

Nordic Walking

Niezrzeszony

Opłacone

Piotr Kwarta

Opłacone

153

Krzysztof Skiera

bydgoszcz

Nordic Walking

Life Balance Pl

Opłacone

Krzysztof Skiera

Opłacone

154

Jarosław Migdalczyk

Gorzów Wlkp.

Nordic Walking

Stal Gorzów

Opłacone

Jarosław Migdalczyk

Opłacone

155

Anna Pietrzyk

Kalisz Pomorski

NW 5 km osoby n

Klub Olimpijczy

Opłacone

Anna Pietrzyk

Opłacone

156

Weronika Gruszka

Poznań

Nordic Walking

DomData Team

Opłacone

Weronika Gruszka

Opłacone

157

Dorota Zakrzewicz

Kicin

Nordic Walking

DomData Team

Opłacone

Dorota Zakrzewicz

Opłacone

158

Anna Mizgier-Wolańska

Strzelce

Nordic Walking

Dream Team Nord

Opłacone

Anna Mizgier-Wolańska

Opłacone

159

Regina Dąbrowiecka

Poznań

Nordic Walking

Marsz Po Zdrowi

Opłacone

Regina Dąbrowiecka

Opłacone

160

JAN Kulczycki

Gdańsk

Nordic Walking

Niezrzeszony

Opłacone

JAN Kulczycki

Opłacone

161

Monika Michałowska

LUBOŃ

Nordic Walking

Long Step Team

Opłacone

Monika Michałowska

Opłacone

162

Adam Pajęcki

Kowal

NW 5 km osoby n

Parakulos Kowal

Opłacone

Adam Pajęcki

Opłacone

163

Marcin Klawczyński

Pniewy

Nordic Walking

Aktywnie w Pnie

Opłacone

Marcin Klawczyński

Opłacone

164

Joanna Rochatka

Poznań

Nordic Walking

Marsz Po Zdrowi

Opłacone

Joanna Rochatka

Opłacone

165

Felicja Wrąbel

Swarzędz

Nordic Walking

Marsz Po Zdrowi

Opłacone

Felicja Wrąbel

Opłacone

166

Slawomir Budny

OSTRÓW WLKP.

NW 5 km osoby n

Kalisia Nordic

Opłacone

Slawomir Budny

Opłacone

167

Dorota Karaniewicz-Biedny

Poznań

Nordic Walking

Marsz Po Zdrowi

Opłacone

Dorota Karaniewicz-Biedny

Opłacone

168

Małgorzata Angielczyk2022

Poznań

Nordic Walking

Marsz Po Zdrowi

Opłacone

Małgorzata Angielczyk2022

Opłacone

169

Henryka Owczarek

Poznań

Nordic Walking

Marsz Po Zdrowi

Opłacone

Henryka Owczarek

Opłacone

170

Weronika Bojanowska

Oborniki

Marsz i bieg dl

Nordic Walking

Opłacone

Weronika Bojanowska

Opłacone

171

Aleksandra Rabczewska

RokietnicA

Nordic Walking

Nordic Walking

Opłacone

Aleksandra Rabczewska

Opłacone

172

Marika Bojanowska

Oborniki

Marsz i bieg dl

Nordic Walking

Opłacone

Marika Bojanowska

Opłacone

173

Agata Nowak

ROKIETNICA

Nordic Walking

Nordic Walking

Opłacone

Agata Nowak

Opłacone

174

Marcin Bojanowski

Oborniki

Nordic Walking

Nordic Walking

Opłacone

Marcin Bojanowski

Opłacone

175

Agnieszka Aftowicz

Poznań

Nordic Walking

Marsz Po Zdrowi

Opłacone

Agnieszka Aftowicz

Opłacone

176

Dariusz Ludwiczak

Szczecin

Nordic Walking

Ekspedycja Nord

Opłacone

Dariusz Ludwiczak

Opłacone

177

Adam Koczara

Trzcianka

Bieg przełajow

Zasapani Hydro

Opłacone

Adam Koczara

Opłacone

178

Mirosław Gliszczyński

Międzybrodzie Bialskie

NW 5 km osoby n

Tarnogórskie �

Opłacone

Mirosław Gliszczyński

Opłacone

179

PIOTR Teubert

Rokietnica

ONLINE - Nordic

ROXKIJE ROKIETN

Opłacone

PIOTR Teubert

Opłacone

180

ANNA TEUBERT

Rokietnica

ONLINE - Nordic

ROXKIJE ROKIETN

Opłacone

ANNA TEUBERT

Opłacone

181

Dorota Jemrych

Złotniki

Nordic Walking

UKS GIMNAZJON S

Opłacone

Dorota Jemrych

Opłacone

182

Magdalena Biechońska

Poznań

Nordic Walking

Marsz Po Zdrowi

Opłacone

Magdalena Biechońska

Opłacone

183

Marta Ciszyk

Kicin

Nordic Walking

Niezrzeszony

Opłacone

Marta Ciszyk

Opłacone

184

Jakub Lotka

Stary tomyśl

Nordic Walking

TEAM BEROTU

Opłacone

Jakub Lotka

Opłacone

185

Izabela lotka

Stary Tomyśl

Nordic Walking

TEAM BEROTU

Opłacone

Izabela lotka

Opłacone

186

Izabela Szulczyńska

Lenartowice

NW 5 km osoby n

Kijkomaniacy PP

Opłacone

Izabela Szulczyńska

Opłacone

187

Karol Abel

Kalisz

Nordic Walking

Kalisia Nordic

Opłacone

Karol Abel

Opłacone

188

Magdalena Wachocz

Siedleczek 43

Nordic Walking

Marsz Po Zdrowi

Opłacone

Magdalena Wachocz

Opłacone

189

Zuzanna Wachocz

Siedleczek

NW 5 km dzieci

Marsz Po Zdrowi

Opłacone

Zuzanna Wachocz

Opłacone

190

Jan Stanisławski

Poznan

Nordic Walking

Marsz Po Zdrowi

Opłacone

Jan Stanisławski

Opłacone

191

Mariusz Brotkiewicz

Poznań

Nordic Walking

Niezrzeszony

Mariusz Brotkiewicz

192

Marcin Zimniak

OSTRÓW WIELKOPOLSKI

Nordic Walking

Trzej królowie

Opłacone

Marcin Zimniak

Opłacone

193

Robert Kowalak

Kostrzyn

Nordic Walking

Marsz Po Zdrowi

Opłacone

Robert Kowalak

Opłacone

194

Inna Markina

Kaliningrad

NW 5 km osoby n

NO TEAM

Opłacone

Inna Markina

Opłacone

195

Marta Zyskowska

Czerwonak

Nordic Walking

Niezrzeszony

Opłacone

Marta Zyskowska

Opłacone

196

Evgeny Markin

Kaliningrad

Nordic Walking

NO TEAM

Opłacone

Evgeny Markin

Opłacone

197

Iwona Maślanka

Śmigiel

Nordic Walking

Marsz Po Zdrowi

Opłacone

Iwona Maślanka

Opłacone

198

Małgorzata Abramowicz

Szczecin

Nordic Walking

Ekspedycja Nord

Opłacone

Małgorzata Abramowicz

Opłacone

199

Arkadiusz Jaździkiwski

Koziegłowy

Nordic Walking

Czerwonackie Ki

Opłacone

Arkadiusz Jaździkiwski

Opłacone

200

Danuta Rychlewska-Słodowa

Lubasz

Nordic Walking

Nordic Walking

Opłacone

Danuta Rychlewska-Słodowa

Opłacone

201

Paweł Kromski

Kiekrz

Nordic Walking

Nordic Walking

Opłacone

Paweł Kromski

Opłacone

202

Katarzyna Jany

Czarnków

Nordic Walking

Nordic Walking

Opłacone

Katarzyna Jany

Opłacone

203

Darek Przyczyna

Konin

Nordic Walking

Partyzanci Koni

Opłacone

Darek Przyczyna

Opłacone

204

Jan Wala

Goraj

Nordic Walking

Nordic Walking

Opłacone

Jan Wala

Opłacone

205

Renata Krugiołka

Pniewy

Nordic Walking

Aktywnie w Pnie

Renata Krugiołka

206

Justyna Lis

Bogucin

Nordic Walking

Niezrzeszony

Justyna Lis

207

Karolina Kędzierska

Szczecin

Nordic Walking

Ekspedycja Nord

Opłacone

Karolina Kędzierska

Opłacone

208

Magda Żylińska

plewiska

NW 5 km osoby n

Niezrzeszony

Magda Żylińska

209

Andżelika LUDWICZAK

Szczecin

Nordic Walking

Ekspedycja Nord

Andżelika LUDWICZAK

210

ANNA MATYJA

Śrem

Nordic Walking

#śremchodzi

Opłacone

ANNA MATYJA

Opłacone

211

Ewa Karpienia

Szczecin

Nordic Walking

Ekspedycja Nord

Opłacone

Ewa Karpienia

Opłacone

212

Karolina Duszyńska

Pecna

Nordic Walking

Niezrzeszony

Karolina Duszyńska

213

SŁAWOMIR RZEPECKI

Maków Mazowiecki

ONLINE - Nordic

Niezrzeszony

Opłacone

SŁAWOMIR RZEPECKI

Opłacone

214

Barbara Wójcik

Chrząstawa Wielka

ONLINE - Nordic

Luki TEAM Polsk

Opłacone

Barbara Wójcik

Opłacone

215

Beata Pawlak

Gorzów Wlkp

Nordic Walking

Dream Team Nord

Opłacone

Beata Pawlak

Opłacone

216

Kazimierz Dudek

CHOJNÓW

Nordic Walking

Dom z Keramzytu

Kazimierz Dudek

217

Danuta Kaszarek

Trojanowo

Nordic Walking

Niezrzeszony

Opłacone

Danuta Kaszarek

Opłacone

218

Konstanty Stołbiak

Poznań

NW 5 km dzieci

Marsz Po Zdrowi

Opłacone

Konstanty Stołbiak

Opłacone

219

Tomasz Wujek

Poznań

NW 5 km osoby n

Marsz Po Zdrowi

Opłacone

Tomasz Wujek

Opłacone

220

Hanna Szulc

Poznań

ONLINE - Nordic

Marsz Po Zdrowi

Opłacone

Hanna Szulc

Opłacone

221

Maciej Kucharski

Warszawa

ONLINE - Nordic

Niezrzeszony

Opłacone

Maciej Kucharski

Opłacone

222

Karol Stawniak

Żnin

Nordic Walking

NO TEAM

Opłacone

Karol Stawniak

Opłacone

223

Grzegorz Krugiołka

Pniewy

Nordic Walking

Aktywnie w Pnie

Opłacone

Grzegorz Krugiołka

Opłacone

224

Janusz Kluk

Wawrów

Nordic Walking

Dream Team Nord

Opłacone

Janusz Kluk

Opłacone

225

Weronika Tyczyńska

Czerwonak

NW 5 km dzieci

Czerwonackie Ki

Opłacone

Weronika Tyczyńska

Opłacone

226

Karolina Tyczyńska

Czerwonak

Marsz i bieg dl

Czerwonackie Ki

Opłacone

Karolina Tyczyńska

Opłacone

227

Karolina Kluk

Wawrów

Nordic Walking

Dream Team Nord

Opłacone

Karolina Kluk

Opłacone

228

Krzysztof Tyczyński

Czerwonak

Bieg przełajow

Niezrzeszony

Opłacone

Krzysztof Tyczyński

Opłacone

229

Joanna Tyczyńska

Czerwonak

Nordic Walking

Czerwonackie Ki

Opłacone

Joanna Tyczyńska

Opłacone

230

Izabela Bartkowiak

Koziegłowy

Nordic Walking

Czerwonackie Ki

Opłacone

Izabela Bartkowiak

Opłacone

231

Marzanna Nizioł

Wawrów

Nordic Walking

Dream Team Nord

Opłacone

Marzanna Nizioł

Opłacone

232

Wioletta Wanat

Konin

Nordic Walking

NW KONIN warto

Opłacone

Wioletta Wanat

Opłacone

233

Jolanta Bednarek

Poznań

Nordic Walking

Niezrzeszony

Opłacone

Jolanta Bednarek

Opłacone

234

Jerzy Elegańczyk

OWIŃSKA

Nordic Walking

Niezrzeszony

Opłacone

Jerzy Elegańczyk

Opłacone

235

Maja Gawron

Trzcianka

Marsz i bieg dl

Niezrzeszony

Opłacone

Maja Gawron

Opłacone

236

Andrzej Gawron

Trzcianka

Bieg przełajow

Niezrzeszony

Opłacone

Andrzej Gawron

Opłacone

237

Beata Brambor

Murowana Goślina

Nordic Walking

Niezrzeszony

Opłacone

Beata Brambor

Opłacone

238

Urszula Gawron

Trzcianka

Bieg przełajow

Niezrzeszony

Opłacone

Urszula Gawron

Opłacone

239

Agnieszka Dudek

Granowo

Nordic Walking

Marsz Po Zdrowi

Opłacone

Agnieszka Dudek

Opłacone

240

Lucyna Habelska

Czerwonak

Bieg przełajow

Niezrzeszony

Opłacone

Lucyna Habelska

Opłacone

241

Filip Krystkowiak

Poznań

Marsz i bieg dl

Marsz Po Zdrowi

Opłacone

Filip Krystkowiak

Opłacone

242

Maksymilian Krystkowiak

Poznań

Marsz i bieg dl

Marsz Po Zdrowi

Opłacone

Maksymilian Krystkowiak

Opłacone

243

Karolina Smukalska

Czerwonak

Marsz i bieg dl

Niezrzeszony

Opłacone

Karolina Smukalska

Opłacone

244

Danuta Bukowska

Poznań

Nordic Walking

Marsz Po Zdrowi

Opłacone

Danuta Bukowska

Opłacone

245

Maciej Kłos

Gdańsk

ONLINE - Nordic

Polipack Team G

Opłacone

Maciej Kłos

Opłacone

246

Maria Opaczewska

Poznan

Nordic Walking

Marsz Po Zdrowi

Opłacone

Maria Opaczewska

Opłacone

247

Karolina Jung

Poznań

Nordic Walking

Marsz Po Zdrowi

Opłacone

Karolina Jung

Opłacone

248

Magdalena Klamrowska

Poznań

Nordic Walking

Nordic Walking

Magdalena Klamrowska

249

Teresa Grygiel

Poznań

Nordic Walking

Marsz Po Zdrowi

Opłacone

Teresa Grygiel

Opłacone

250

Krystyna Maćkowiak

Długa Goślina

Nordic Walking

Czerwonackie Ki

Opłacone

Krystyna Maćkowiak

Opłacone

251

Maciej Kościelniak

Czerwonak

Nordic Walking

Czerwonackie Ki

Opłacone

Maciej Kościelniak

Opłacone

252

Maja Andrzejewska

Poznań

ONLINE - NW 5 k

Marsz Po Zdrowi

Opłacone

Maja Andrzejewska

Opłacone

253

Hanna Krupa

Poznań

ONLINE - Nordic

Marsz Po Zdrowi

Opłacone

Hanna Krupa

Opłacone

254

Krzysztof Świtała

Góra

Nordic Walking

Niezrzeszony

Opłacone

Krzysztof Świtała

Opłacone

255

Iwona Jaworska Olesiuk

Trzcianka

ONLINE - Nordic

Fabryka Nordica

Opłacone

Iwona Jaworska Olesiuk

Opłacone

256

Maria Adamska

Trzcianka

NW 5 km dzieci

Fabryka Nordica

Opłacone

Maria Adamska

Opłacone

257

Łukasz Adamski

Trzcianka

Nordic Walking

Fabryka Nordica

Opłacone

Łukasz Adamski

Opłacone

258

Ola Adamska

Trzcianka

Nordic Walking

Fabryka Nordica

Opłacone

Ola Adamska

Opłacone

259

Monika Gierszendorf

Murowana Goślina

Nordic Walking

Face Nordic Wal

Opłacone

Monika Gierszendorf

Opłacone

260

Joanna Ciecierska

Koziegłowy

Nordic Walking

Niezrzeszony

Opłacone

Joanna Ciecierska

Opłacone

261

Dariusz Sielski

Poznań

Bieg przełajow

All-Paw-Drive T

Opłacone

Dariusz Sielski

Opłacone

262

Patrycja Pakuła-Sielska

Poznań

Nordic Walking

All-Paw-Drive T

Opłacone

Patrycja Pakuła-Sielska

Opłacone

263

Rafał Miękisiak

Śrem

Nordic Walking

Pan od kijków

Opłacone

Rafał Miękisiak

Opłacone

264

Danuta Choryńska

Swarzędz

ONLINE - Nordic

Marsz Po Zdrowi

Opłacone

Danuta Choryńska

Opłacone

265

Adam Drewnowski

Trzcianka

ONLINE - Bieg p

Zasapani Hydro

Opłacone

Adam Drewnowski

Opłacone

266

Barbara Drewnowska

Trzcianka

Nordic Walking

Zasapani Hydro

Opłacone

Barbara Drewnowska

Opłacone

267

Paweł Rybałtowski

OBORNIKI ŚLĄSKIE

Nordic Walking

Oborygeni

Opłacone

Paweł Rybałtowski

Opłacone

268

Lena Pluta

Piła

NW 5 km dzieci

ChodzeBoLubie S

Opłacone

Lena Pluta

Opłacone

269

Edmund Jurdziński

Przeźmierowo

Nordic Walking

UKS GIMNAZJON S

Opłacone

Edmund Jurdziński

Opłacone

270

Sylwia Chelińska

Cegielnia

Nordic Walking

Niezrzeszony

Opłacone

Sylwia Chelińska

Opłacone

271

Edward Gołębiewski

Pobiedziska

Nordic Walking

Marsz Po Zdrowi

Opłacone

Edward Gołębiewski

Opłacone

272

Wiesław Nowak

Skoki

Nordic Walking

UKS Skoczek Sko

Opłacone

Wiesław Nowak

Opłacone

273

MARCIN ŻURAWIK

Koło

Nordic Walking

Saint Gobain Sq

Opłacone

MARCIN ŻURAWIK

Opłacone

274

Jolanta Cholewka

Poznań

Nordic Walking

Marsz Po Zdrowi

Opłacone

Jolanta Cholewka

Opłacone

275

Arleta Kruszka

Poznań

Nordic Walking

Marsz Po Zdrowi

Opłacone

Arleta Kruszka

Opłacone

276

Edyta Bałuch

Swarzędz

Nordic Walking

Marsz Po Zdrowi

Opłacone

Edyta Bałuch

Opłacone

277

Piotr Przymusiński

Poznań

Nordic Walking

Niezrzeszony

Opłacone

Piotr Przymusiński

Opłacone

278

Krzysztof Zgrzebnicki

Polkowice

Nordic Walking

Niezrzeszony

Opłacone

Krzysztof Zgrzebnicki

Opłacone

279

Andrzej Rusinowicz

Piła

Nordic Walking

Niezrzeszony

Opłacone

Andrzej Rusinowicz

Opłacone

280

Marcin Kurzawiński

Konin

ONLINE - Nordic

Partyzanci Koni

Opłacone

Marcin Kurzawiński

Opłacone

281

Krzysztof Ciesielski

Gniezno

Nordic Walking

FAST WALKER

Opłacone

Krzysztof Ciesielski

Opłacone

282

Patrycja Miładowska

Trzcianka

Nordic Walking

Fabryka Nordica

Opłacone

Patrycja Miładowska

Opłacone

283

Aleksandra Yankovskaya

КАЛИНИНГРАД

Nordic Walking

Klub Sportowy D

Opłacone

Aleksandra Yankovskaya

Opłacone

284

Dmitriy Yankovskiy

Kaliningrad

Nordic Walking

Klub Sportowy D

Opłacone

Dmitriy Yankovskiy

Opłacone

285

Anna Wróblewska

Krzyszkowo

Nordic Walking

ROXKIJE ROKIETN

Opłacone

Anna Wróblewska

Opłacone

286

Roman Madejski

Poznań

Nordic Walking

ROXKIJE ROKIETN

Opłacone

Roman Madejski

Opłacone

287

Ula Markiewicz

Poznań

Nordic Walking

Niezrzeszony

Opłacone

Ula Markiewicz

Opłacone

288

Anna Rekos

Poznań

Nordic Walking

Żurawiniec Tre

Opłacone

Anna Rekos

Opłacone

289

Krzysztof Stępień

Poznań

Nordic Walking

Żurawiniec Tre

Opłacone

Krzysztof Stępień

Opłacone

290

Lidia Bihuniak

Trzcianka

Nordic Walking

Fabryka Nordica

Opłacone

Lidia Bihuniak

Opłacone

291

Jan Piduch

POZNAŃ

Nordic Walking

Przybylak Team

Opłacone

Jan Piduch

Opłacone

292

Stanisław Przybylak

Poznań

Nordic Walking

Przybylak Team

Stanisław Przybylak

293

Elżbieta Gałkowska

Tuczno

Nordic Walking

Marsz Po Zdrowi

Opłacone

Elżbieta Gałkowska

Opłacone

294

Joanna Makuch

Trzcianka

Nordic Walking

Fabryka Nordica

Opłacone

Joanna Makuch

Opłacone

295

Sławomir Sternberg

Trzcianka

Bieg przełajow

Zasapani Hydro

Opłacone

Sławomir Sternberg

Opłacone

296

Andrzej Wietrzycki

Trzcianka

NW 5 km osoby n

Fabryka Nordica

Opłacone

Andrzej Wietrzycki

Opłacone

297

Łukasz Szczeciński

Poznań

Bieg przełajow

Marsz Po Zdrowi

Opłacone

Łukasz Szczeciński

Opłacone

298

Szymon Szczeciński

Poznań

Marsz i bieg dl

Marsz Po Zdrowi

Opłacone

Szymon Szczeciński

Opłacone

299

Hanna Szczecińska

Poznań

NW 5 km dzieci

Marsz Po Zdrowi

Opłacone

Hanna Szczecińska

Opłacone

300

Renata Szczecińska

Poznań

Nordic Walking

Marsz Po Zdrowi

Opłacone

Renata Szczecińska

Opłacone

301

Andrzej Góral

Bydgoszcz

NW 5 km osoby n

Solid Security

Opłacone

Andrzej Góral

Opłacone

302

Zuzanna Konieczna

Budziejewo

Nordic Walking

Niezrzeszony

Opłacone

Zuzanna Konieczna

Opłacone

303

IRENEUSZ GRODZKI

GORZÓW WLKP.

Nordic Walking

MIASTO GORZÓW

IRENEUSZ GRODZKI

304

Marcin Pietrakowski

Jenin

Nordic Walking

Niezrzeszony

Opłacone

Marcin Pietrakowski

Opłacone

305

Bogna Felczak

Koziegłowy

Nordic Walking

Niezrzeszony

Opłacone

Bogna Felczak

Opłacone

306

Mirosława Paździerska

Borek Wlkp

Nordic Walking

Kijowe babki

Opłacone

Mirosława Paździerska

Opłacone

307

Fryderyk Trzaskowski

Poznań

Marsz i bieg dl

Marsz Po Zdrowi

Opłacone

Fryderyk Trzaskowski

Opłacone

308

Magda Trzaskowska

Poznań

Nordic Walking

Marsz Po Zdrowi

Opłacone

Magda Trzaskowska

Opłacone

309

Dominika Skowrońska

Plewiska

Nordic Walking

Marsz Po Zdrowi

Opłacone

Dominika Skowrońska

Opłacone

310

Maciej Gudzio

Czerwonak

Nordic Walking

Nordic Walking

Opłacone

Maciej Gudzio

Opłacone

311

Wojciech Strabel

Śrem

Nordic Walking

#śremchodzi

Opłacone

Wojciech Strabel

Opłacone

312

Elżbieta Strabel

Śrem

Nordic Walking

#śremchodzi

Opłacone

Elżbieta Strabel

Opłacone

313

Zuzanna Sikora

Murowana Goślina

Nordic Walking

Niezrzeszony

Opłacone

Zuzanna Sikora

Opłacone

314

Monika Grajek-Kaczmarek

Kicin

Nordic Walking

Niezrzeszony

Opłacone

Monika Grajek-Kaczmarek

Opłacone

315

Agnieszka Jaździkiwska

Koziegłowy

Nordic Walking

Czerwonackie Ki

Opłacone

Agnieszka Jaździkiwska

Opłacone

316

Alicja Sowińska

Lubasz

Nordic Walking

Nordic Walking

Opłacone

Alicja Sowińska

Opłacone

317

Justyna Radomska

Murowana Goślina

Nordic Walking

Niezrzeszony

Opłacone

Justyna Radomska

Opłacone

318

Jolanta Kissel

Trzcianka

Nordic Walking

Fabryka Nordica

Opłacone

Jolanta Kissel

Opłacone

319

Dagmara Kościelniak

Czerwonak

Nordic Walking

Niezrzeszony

Opłacone

Dagmara Kościelniak

Opłacone

320

Katarzyna Malak

Koziegłowy

Nordic Walking

Biegacze Junior

Opłacone

Katarzyna Malak

Opłacone

321

BARBARA ZACHARSKA

Trzcianka

Nordic Walking

Fabryka Nordica

Opłacone

BARBARA ZACHARSKA

Opłacone

322

Jerzy ZACHARSKI

Trzcianka

Bieg przełajow

Fabryka Nordica

Opłacone

Jerzy ZACHARSKI

Opłacone

323

Robert Zawadziński

Bielawy

Nordic Walking

Partyzanci Koni

Opłacone

Robert Zawadziński

Opłacone

324

Lidia Michalak

Poznań

Nordic Walking

Niezrzeszony

Lidia Michalak

325

Waldemar Sochacki

Kluczbork

ONLINE - Nordic

Kluczborska Gru

Opłacone

Waldemar Sochacki

Opłacone

326

Kwiryna Rozczyńska

Poznań

Nordic Walking

Marsz Po Zdrowi

Opłacone

Kwiryna Rozczyńska

Opłacone

327

Szymon Sypniewski

Stare Miasto

Nordic Walking

Partyzanci Koni

Opłacone

Szymon Sypniewski

Opłacone

328

Adam Wojciechowski

Pleszew

Nordic Walking

Kijkomaniacy PP

Opłacone

Adam Wojciechowski

Opłacone

329

Katarzyna Wojciechowska

Pleszew

Nordic Walking

Kijkomaniacy PP

Opłacone

Katarzyna Wojciechowska

Opłacone

330

Dariusz Janas

Czerwonak

Nordic Walking

Niezrzeszony

Opłacone

Dariusz Janas

Opłacone

331

Maria Janas

Czerwonak

Nordic Walking

Niezrzeszony

Opłacone

Maria Janas

Opłacone

332

Maciej Król

Ludwików

NW 5 km dzieci

Trzej królowie

Opłacone

Maciej Król

Opłacone

333

Aldona Siwik

Ostrów Wielkopolski

Nordic Walking

Trzej królowie

Opłacone

Aldona Siwik

Opłacone

334

Maciej Król

Ludwików

Nordic Walking

Trzej królowie

Opłacone

Maciej Król

Opłacone

335

Iwona Król

Ludwików

Nordic Walking

Trzej królowie

Opłacone

Iwona Król

Opłacone

336

NIE Jarek NIE Szulc

Bydgoszcz

Nordic Walking

Marsz Po Zdrowi

Opłacone

NIE Jarek NIE Szulc

Opłacone

337

NIE Mariola NIE Szulc

Bydgoszcz

Nordic Walking

Marsz Po Zdrowi

Opłacone

NIE Mariola NIE Szulc

Opłacone

338

Joanna Walot

Łódź

Nordic Walking

Z Kijami przez

Opłacone

Joanna Walot

Opłacone

339

Amelia Michalak

Lipia Góra

NW 5 km dzieci

Kijomaniacy Cho

Opłacone

Amelia Michalak

Opłacone

340

Justyna Michalak

Lipia Góra

Nordic Walking

Kijomaniacy Cho

Opłacone

Justyna Michalak

Opłacone

341

Beata Wołk

Trzcianka

Nordic Walking

Fabryka Nordica

Opłacone

Beata Wołk

Opłacone

342

Leszek Korzep

Czerwonak

Nordic Walking

Niezrzeszony

Opłacone

Leszek Korzep

Opłacone

343

Barbara Pluta

Piła

Nordic Walking

ChodzeBoLubie S

Opłacone

Barbara Pluta

Opłacone